1. Pred prácou skontrolujte záznamy o odovzdaní medzi zamestnancami.
2. Skontrolujte, či do stroja nepadajú nejaké čiastočky, a včas ich odstráňte, aby ste predišli poruche zariadenia spôsobenej upchatím každého dopravného článku.
3. Pred prevádzkou dvakrát za zmenu skontrolujte opotrebovanie dielov podliehajúcich opotrebeniu, ako sú ochranné plechy, lopatky, obežné kolesá, gumené závesy, smerové objímky, valčeky atď., a včas ich vymeňte.
4. Skontrolujte koordináciu pohyblivých častí elektrických spotrebičov, či nie sú uvoľnené skrutkové spoje a včas ich dotiahnite.
5. Pravidelne kontrolujte, či olejová náplň každého dielu spĺňa predpisy na mieste plnenia oleja tryskacieho stroja.
6. Každý deň kontrolujte ochranný kryt komory tryskacieho stroja av prípade poškodenia ho ihneď vymeňte.
7. Operátor by mal kedykoľvek skontrolovať čistiaci účinok. Ak sa vyskytne akákoľvek abnormalita, stroj by sa mal okamžite zastaviť a zariadenie by sa malo skontrolovať ako celok.
8. Obsluha musí pred spustením stroja skontrolovať, či sú rôzne spínače riadiacej skrine (panelu) v požadovanej polohe nastavenia (vrátane každého spínača napájania), aby sa predišlo poruche, poškodeniu elektrického a mechanického zariadenia a spôsobeniu zariadenia. poškodenie.
9. Tesnenia sa musia denne kontrolovať a v prípade poškodenia ihneď vymeniť.
10. Vždy skontrolujte kvalitu čistenia ocele, v prípade potreby upravte uhol vystreľovania a rýchlosť valčekovej dopravy a pracujte v súlade s prevádzkovým poriadkom.